Cześć, jestem

Michał Trędowski

Zajmuję się doradztwem finansowym

O mnie

Michał Trędowski
Doradca Finansowy, manager, przedsiębiorca, inwestor.

Jestem absolwenten Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Prawo i Doradztwo Podatkowe. Specjalistą w branży doradztwa finansowego, wealth management oraz podatków. Jestem jednym z ok. 500 doradców w Polsce posiadających certyfikat EFA/EFPA II stopnia zdobyty w Warszawskim Instytucie Bankowości. Od 2009 r. związany z firma Phinance. Obecnie obejmuję stanowisko Kierownika Okręgu w Kancelarii Doradztwa Finansowego Phinance S.A. oraz dyrektora ds. rozwoju w Kancelarii Delta Consulting.

W zakresie finansów osobistych zajmuję się analizami potrzeb finansowych klientów i przygotowaniem planu finansowego. Oferuję kompleksowe rozwiązań finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. W pracy z Przedsiębiorcami zajmuje się wdrażaniem outsourcingowych usług i rozwiązań z zakresu finansów, księgowości, podatków, zarządzania oraz szeroko rozumianego prawa tak, aby klienci mogli skupić się na procesach związanych z faktyczną działalnością firmy. Podczas wdrażania ww. usług skupiam się na tym, aby rozpoznać i wyeliminować maksymalną liczbę ryzyk jakie mogą pojawić się w firmie oraz na poukładaniu wdrażanych rozwiązań prawnych, finansowych i podatkowych tak, aby pracowały w sposób spójny. Jedną z głównych płaszczyzn optymalizacyjnych na jakich poruszam się z przedsiębiorcami jest sukcesja, czyli planowanie świadomego i niezakłóconego dziedziczenia przedsiębiorstwa i majątku przedsiębiorców.

Z Klientami utrzymuję długotrwałe relacje. Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu finansów, prawa podatkowego i prawa jestem w stanie wynajdować innowacyjne plany dla klientów, modele podatkowe oraz pomagać w zaplanowaniu sukcesji. Na co dzień wyspecjalizowałem się głównie w obsłudze Lekarzy oraz przedsiębiorców. Łącząc doświadczenie wielu ekspertów, postanowiliśmy stworzyć miejsce które będzie zabezpieczać wszystkie interesy i kompleksowo zadba o ich sytuacje finansową. Prowadzę liczne wykłady i szkolenia zarówno dla klientów indywidualnych (np. na różnego rodzaju targach i konferencjach) oraz przedsiębiorców (np w Inkubatorach przedsiębiorczości).

Moje usługi

Inwestycje
i nieruchomości

Księgowość i optymalizacje podatkowe

Pomoc prawna oraz zabezpieczenie sukcesji

Kredyty i leasingi

Ubezpieczenia na życie i majątkowe

Zabezpieczenie emerytury 

Projekty

Referencje

 • Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Michał doradza mi w moich finansach już od ponad 10 lat i przez ten czas, dzięki czujności i profesjonalnemu podeśjciu Michała, udało się uniknąć kilku finansowych pułapek. Inwestycje (krótko i długoterminowe), ubezpieczenia, kredyty - żaden temat nie ma przed Michałem tajemnic. Polecam w stu procentach!
  Mateusz Kapica
  CTO at Widelab, manager, przedsiębiorca, prelegent
 • Michał Trędowski to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Doradzał mi w finansowaniu samochodu na firmę oraz wyborze ubezpieczenia. Obecnie pracujemy nad inwestycjami kapitału. Michała charakteryzuje bardzo szeroka wiedza z dziedziny finansów – zarówno pod kątem spraw podatkowych, ale także kredytów, leasingów, ubezpieczeń oraz możliwych inwestycji. Oferta jest bardzo szeroka, omówiona indywidualnie, dodatkowo przedstawione są wszelkie koszty finansowania i możliwe zyski i straty związane z inwestycjami, a decyzja jest podejmowana wspólnie po dogłębnej analizie. Dodatkowo cechuje go bardzo duża cierpliwość, indywidualne podejście do klienta i szacunek. Jako, że prywatnie jest też fanem motoryzacji – zawsze znajdzie się też wiele tematów do rozmów. Na tę chwilę nie wyobrażam sobie powierzyć moich finansów komu innemu niż Michałowi.
  Michał Undra
  Specjalista biohackingu
 • Pan Trędowski wielokrotnie udzielał mi porad w zakresie zarządzania finansami, inwestowania, rynków kapitałowych. Ponadto stanowił również zaplecze eksperckie w sprawach klientów mojej kancelarii. Podkreślenia wymaga fakt, że każdorazowo konsultacje i porady stały na wysokim poziomie merytorycznym, a Pan Trędowski charakteryzował się starannością, rzetelnością, terminowością oraz uprzejmością i wysoką kulturą osobistą.
  Uważam, że Pan Michał Trędowski jest osobą godną zaufania, cechująca się dużą wiedzą i dobrym przygotowaniem merytorycznym, a także godnym polecenia przedsiębiorcą, z którym współpraca układa się wzorowo.
  Jan Kazimierz Adamczyk
  Radca prawny 
 • Michał Trędowski zajmował się moimi finansami od 2018 roku. Od początku zajmował się każdą strefą moich finansów. Kredyt hipoteczny udało mi się uzyskać pomimo odrzucenia wniosku w kilku bankach; ubezpieczenie do mieszkania wraz z corocznymi przypomnieniami od jego asystentek; różne formy oszczędzania na starość (IKE, IKZE i inne), dzięki którym już teraz przed 30-stką zacząłem myśleć o swojej przyszłości. Poza tym Michał nie kończy swojej współpracy z klientem na sprzedanym ubezpieczeniu. Regularnie informuje gdy na jednym z produktów nie przeszedł jeszcze przelew z konta lub gdy zaistniała możliwość jej modyfikacji (np. wypłacenie części lokaty bez ponoszenia kosztów jej wcześniejszego zamknięcia z powodu różnicy samej lokaty). Jako osoba pracująca w IT na więcej niż jednym etacie mogę z czystym sercem polecić Michała jako osobę, która odpowiednio zajmie się czyimiś finansami.

  Patryk Raba
  Software Tester
 • Moje biuro nieruchomości współpracuje z Michałem od 5 lat i to on obsługuje wszystkich naszych klientów w zakresie finansów. Michał w krótkim czasie potrafi określić czy klienci poszukujący nieruchomości mają zdolność kredytową, a jeśli nie, doradza im co zrobić aby było ich stać na wymarzony dom. Nie boi się wyzwań. Mieliśmy wiele momentów, gdzie wydawało się, że klienci są w beznadziejnej sytuacji, a jednak Michał potrafił znaleźć rozwiązanie i tym samym spełnił niejedno marzenie o świetnej nieruchomości. Myślę, że to co jest najbardziej istotne we współpracy z Michałem, to fakt, że ja jako pośrednik nieruchomości i klienci, dostajemy jasne informacje odnośnie przebiegu procesu kredytowego, dzięki czemu wszystkie strony czują się zaopiekowane, bo ja jestem w stanie mieć wszystko pod kontrolą, a klienci są przygotowani na wszystkie nieoczekiwane sytuacje.
  Hanna Łukoid-Jałosińska
  Marina w Świecie Nieruchomości
 • Serdecznie polecam usługi Michała Trędowskiego. To człowiek, który jest prawdziwym pasjonatem finansów, dzięki czemu oferuje doradztwo na niezwykle wysokim poziomie. Michał jest osobą doskonale rozumiejącą potrzeby klienta, dzięki czemu produkty, które oferuje skrojone są na miarę. Zdecydowanie największą wartością współpracy z Michałem jest jego profesjonalne podejście w planowaniu wieloletniej strategii finansowej poparte wielogodzinnymi konsultacjami, często w godzinach mocno wieczornych. Współpraca z Michałem zapewnia - tak przecież potrzebne - poczucie finansowego bezpieczeństwo.
  Patryk Felmet
  Chief Marketing Officer - Port Gdańsk
 • Współpraca z Michałem Trędowskim zaczęła się w 2016 roku. Postanowiliśmy kupić duży dom z chęcią wynajmowania pokoi gościnnych nad morzem na północnych Kaszubach. Dom znaleźliśmy, otwarta była kwestia dokończenia finansowania. Nasza sytuacja kredytowa nie była ciekawa: Umowa o prace za granica, brak nieruchomości pod zastaw na terenie Rzeczypospolitej, brak historii kredytowej w Polce a do tego jeszcze wpis w KRD z powodu nieopłaconego biletu z czasów studenckich. Michał został nam polecony jako specjalista od takich spraw: Pomagał zdobywać sposoby finansowania marynarzom na kontraktach międzynarodowych. Po pierwszej rozmowie przyznał ze sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna. I rzeczywiście, po kilku tygodniach pojawiły się dwie oferty kredytu hipotecznego. Wybraliśmy jedna, która udało się sfinalizować. Michał pomagał nam na wszystkich etapach, wyjaśniał nam zapisy umowy, pewne udało nam się nawet optymalizować, ostatecznie był nawet przy podpisaniu umowy. Dało nam to trochę spokoju, podczas stresujących dla nas chwil kupna domu. Po wszystkim załatwiliśmy poprzez Michała ubezpieczenia nasze, działalności i nieruchomości. Podawał nam również inne ciekawe opcje dalszego zabezpieczenia finansowego, z których jednak nie skorzystaliśmy. Pełen profesjonalizm! Z Michałem pozostajemy w kontakcie, jest nasza pierwsza osoba kontaktowa w sprawach finansowych. Z mila chęcią i czystym sumieniem polecamy współprace z nim naszym znajomym.

  Monika Hintzka
  Wysoka Fala - Hotele i noclegi

Współpraca

Dołącz do mojego zespołu!

Jeżeli chcesz zmienić branżę, zacząć pierwszą przygodę z biznesem lub mieć intratne zajęcie dodatkowe – to jest dobre miejsce dla Ciebie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Planer finansowy »

Prześlij swoje CV:


Kontakt

Potrzebujesz porady? 
Umów się na konsultację:

Zadzwoń: 695-343-880


Michał Trędowski  © 2020 |

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram