Skip to main content

Referencje

Nasze referencje

Zobacz, co mówią o nas inni

Tomasz Rudnik

Akademia Rekrutacji

„Współpraca z Michałem zaskakuje pozytywnie. Po pierwsze z założenia jest długofalowa, co oznacza że dostajesz oferty produktów, które dla Ciebie jako klienta dają najwięcej korzyści. Po drugie ta praca jest dla Michała funkcją zaufania publicznego, przez co jest etyczna z każdej możliwej strony (nie tylko „na sztandarach”, ale przede wszystkim w praktyce). W świecie finansów jest to rzadkość.”

Mateusz Kapica

CTO at Widelab, manager, przedsiębiorca, prelegent

„Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Michał doradza mi w moich finansach już od ponad 10 lat i przez ten czas, dzięki czujności i profesjonalnemu podeśjciu Michała, udało się uniknąć kilku finansowych pułapek. Inwestycje (krótko i długoterminowe), ubezpieczenia, kredyty – żaden temat nie ma przed Michałem tajemnic. Polecam w stu procentach!”

Michał Undra

Specjalista biohackingu

„Michał Trędowski to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Doradzał mi w finansowaniu samochodu na firmę oraz wyborze ubezpieczenia. Obecnie pracujemy nad inwestycjami kapitału. Michała charakteryzuje bardzo szeroka wiedza z dziedziny finansów – zarówno pod kątem spraw podatkowych, ale także kredytów, leasingów, ubezpieczeń oraz możliwych inwestycji. Oferta jest bardzo szeroka, omówiona indywidualnie, dodatkowo przedstawione są wszelkie koszty finansowania i możliwe zyski i straty związane z inwestycjami, a decyzja jest podejmowana wspólnie po dogłębnej analizie. Dodatkowo cechuje go bardzo duża cierpliwość, indywidualne podejście do klienta i szacunek. Jako, że prywatnie jest też fanem motoryzacji – zawsze znajdzie się też wiele tematów do rozmów. Na tę chwilę nie wyobrażam sobie powierzyć moich finansów komu innemu niż Michałowi.”

Jan Kazimierz Adamczyk

Radca prawny

„Pan Trędowski wielokrotnie udzielał mi porad w zakresie zarządzania finansami, inwestowania, rynków kapitałowych. Ponadto stanowił również zaplecze eksperckie w sprawach klientów mojej kancelarii. Podkreślenia wymaga fakt, że każdorazowo konsultacje i porady stały na wysokim poziomie merytorycznym, a Pan Trędowski charakteryzował się starannością, rzetelnością, terminowością oraz uprzejmością i wysoką kulturą osobistą. Uważam, że Pan Michał Trędowski jest osobą godną zaufania, cechująca się dużą wiedzą i dobrym przygotowaniem merytorycznym, a także godnym polecenia przedsiębiorcą, z którym współpraca układa się wzorowo.”

Patryk Raba

Software Tester

„Michał Trędowski zajmował się moimi finansami od 2018 roku. Od początku zajmował się każdą strefą moich finansów. Kredyt hipoteczny udało mi się uzyskać pomimo odrzucenia wniosku w kilku bankach; ubezpieczenie do mieszkania wraz z corocznymi przypomnieniami od jego asystentek; różne formy oszczędzania na starość (IKE, IKZE i inne), dzięki którym już teraz przed 30-stką zacząłem myśleć o swojej przyszłości. Poza tym Michał nie kończy swojej współpracy z klientem na sprzedanym ubezpieczeniu. Regularnie informuje gdy na jednym z produktów nie przeszedł jeszcze przelew z konta lub gdy zaistniała możliwość jej modyfikacji (np. wypłacenie części lokaty bez ponoszenia kosztów jej wcześniejszego zamknięcia z powodu różnicy samej lokaty). Jako osoba pracująca w IT na więcej niż jednym etacie mogę z czystym sercem polecić Michała jako osobę, która odpowiednio zajmie się czyimiś finansami.”

Hanna Jałosińska

Marina w Świecie Nieruchomości

„Moje biuro nieruchomości współpracuje z Michałem od 5 lat i to on obsługuje wszystkich naszych klientów w zakresie finansów. Michał w krótkim czasie potrafi określić czy klienci poszukujący nieruchomości mają zdolność kredytową, a jeśli nie, doradza im co zrobić aby było ich stać na wymarzony dom. Nie boi się wyzwań. Mieliśmy wiele momentów, gdzie wydawało się, że klienci są w beznadziejnej sytuacji, a jednak Michał potrafił znaleźć rozwiązanie i tym samym spełnił niejedno marzenie o świetnej nieruchomości. Myślę, że to co jest najbardziej istotne we współpracy z Michałem, to fakt, że ja jako pośrednik nieruchomości i klienci, dostajemy jasne informacje odnośnie przebiegu procesu kredytowego, dzięki czemu wszystkie strony czują się zaopiekowane, bo ja jestem w stanie mieć wszystko pod kontrolą, a klienci są przygotowani na wszystkie nieoczekiwane sytuacje.”

Patryk Felmet

Chief Marketing Officer – Port Gdańsk

„Serdecznie polecam usługi Michała Trędowskiego. To człowiek, który jest prawdziwym pasjonatem finansów, dzięki czemu oferuje doradztwo na niezwykle wysokim poziomie. Michał jest osobą doskonale rozumiejącą potrzeby klienta, dzięki czemu produkty, które oferuje skrojone są na miarę. Zdecydowanie największą wartością współpracy z Michałem jest jego profesjonalne podejście w planowaniu wieloletniej strategii finansowej poparte wielogodzinnymi konsultacjami, często w godzinach mocno wieczornych. Współpraca z Michałem zapewnia – tak przecież potrzebne – poczucie finansowego bezpieczeństwo.”

Monika Hintzka

Wysoka Fala – Hotele i noclegi

Współpraca z Michałem Trędowskim zaczęła się w 2016 roku. Postanowiliśmy kupić duży dom z chęcią wynajmowania pokoi gościnnych nad morzem na północnych Kaszubach. Nasza sytuacja kredytowa nie była ciekawa: Umowa o prace za granica, brak nieruchomości pod zastaw na terenie Rzeczypospolitej, brak historii kredytowej w Polce a do tego jeszcze wpis w KRD z powodu nieopłaconego biletu z czasów studenckich. Michał został nam polecony jako specjalista od takich spraw: Pomagał zdobywać sposoby finansowania marynarzom na kontraktach międzynarodowych. Michał pomagał nam na wszystkich etapach, wyjaśniał nam zapisy umowy, pewne udało nam się nawet optymalizować, ostatecznie był nawet przy podpisaniu umowy. Pełen profesjonalizm! Z mila chęcią i czystym sumieniem polecamy współprace z nim naszym znajomym.”

Smarteco
w liczbach
19 mln
Wyświetleń
materiałów edukacyjnych
800 +
Obsługiwanych
aktywnie klientów
46 tys.
Obserwujących
w social media
100 +
Przeprowadzonych
szkoleń