Usługi

Inwestycje i nieruchomości

 • Jak najlepiej budować swój majątek?
 • Gdzie lokować nadwyżki finansowe?
 • Jak powinien być zbudowany portfel aktywów?
 • Na jakie nieruchomości zwracać uwagę?
 • Jak uchronić się przed spadkami?

Te wiele innych pytań zadają nam klienci na różnym etapie budowania swoich majątków.

Nasi eksperci pomogą odpowiedzieć na te i wiele innych pytań, aby to pieniądze pracowały na was a nie wy na pieniądze.

Księgowość i optymalizacje podatkowe

Bez różnicy czy prowadzicie własną praktykę, pracujecie na samozatrudnieniu czy jesteście właścicielami dużych przychodni i klinik – podatki to wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy w Polsce.

Z jednej strony gąszcz zmieniających się przepisów, z drugiej branża medyczna to zazwyczaj relatywnie wysokie dochody w stosunku do niskich kosztów. Dobra księgowa musi więc zadbać zarówno o bezpieczeństwo firmy jak i dobór najbardziej optymalnych rozwiązań.

Oprócz prowadzenia bieżącej księgowości przez kadrę znającą doskonale specyfikę branży medycznej, świadczymy również usługi doradztwa podatkowego.

Pomoc prawna oraz zabezpieczenie sukcesji

Sukcesja: W Polsce nie rozmawia się o tematach związanych ze śmiercią dopóki nie będzie za późno.

 • Czy wiesz, że większość Polskich firm nie jest przygotowana na śmierć właściciela?
 • Większość gospodarstw domowych również nie ma uregulowanych spraw spadkowych.
 • Kto dziedziczy po mnie majątek?
 • Co się stanie z moimi kredytami?
 • Czy wiesz, że majątkiem nieletnich dzieci nie zarządza opiekun prawny tylko sąd?

W wielu przypadkach oznacza to zamrożenie kapitału do czasu dorosłości dzieci. Samo, nawet najlepsze ubezpieczenie na życie nie rozwiąże sprawy.
Nasi doradcy pomogą Ci przygotować Ci zabezpieczyć Ciebie i Twoją rodzinę.

Medycyna idzie do przodu w niesamowitym tempie. W takim samym tempie tworzą się nowe i zmieniają stare przepisy prawne. Nie dasz rady być nie bieżąco z jednym i drugim. Skup się na tym co umiesz najlepiej my zajmiemy się resztą. Wsparcia prawnego potrzebujesz zarówno w życiu codziennym jak i w prowadzonej praktyce lekarskiej. RODO? zaopiniowanie umowy którą masz podpisać? Skonstruowanie umów z pracownikami? podwykonawcami? zrobimy to za Ciebie na opis a usługi ze strony delty.

Kredyty i leasingi

Czasami nie ma możliwości sfinansowania wszytkich transakcji z własnej gotówki. Czasami to się po prostu nie opłaca. Bez różnicy czy to cele prywatne czy firmowe pomożemy Ci sfinansować je najniższym kosztem.

Czy wiesz, że zakup nieruchomości na kredyt to aż 14 kosztów około kredytowych?

Pomożemy wybrać najbardziej optymalny wariant Czy wiesz, że zakup sprzętu do gabinetu w leasing to często mniej opłacalne rozwiązanie od kredytu? Jak wziąć auto w leasing, aby wychodziło najkorzystniej podatkowo?

Ubezpieczenia majątkowe

Kilkadziesiąt godzin tygodniowo spędzamy w pracy, aby zbudować nasz majątek.

A czy spędziłeś chociaż kilka godzin, aby zastanowić się jak go najlepiej ochronić? Zrobimy to razem z Tobą.

 • ubezpieczenia nieruchomości
 • ubezpieczenia pojazdów
 • ubezpieczenia podróżne
 • OC w życiu prywatnym

Zabezpieczenie emerytury i przyszłości dzieci

Niektóre długoterminowe cele mamy możliwość zrealizować tylko gdy zajmiemy się tym odpowiednio szybko. Mowa tu głownie o emeryturze i starcie dzieci w dorosłe życie. Nie ma jednej słusznej metody zabezpieczenia emerytury – najlepiej dobrać rozwiązania indywidualnie i korzystać z kilku narzędzi.

Pracujący po 70-tce lekarz to częsty widok w Polsce, ale przecież nie o to chodzi. Natomiast jeśli chodzi o przyszłość dzieci. Studia kosztują – zwłaszcza gdy nasze pociechy zechcą studiować za granicą, ale to nie koniec wydatków – po studiach też każdy chce pomóc dzieciom jak może.

Po co obciążać wtedy budżet i brać kredyty, jeśli można niewielkimi nakładami zacząć gromadzić na to środki od urodzenia naszych pociech?

Kontakt

Potrzebujesz porady? 
Umów się na konsultację:

biuro@michaltredowski.pl


Michał Trędowski  © 2020 |

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram